שובריםשוברים קניית שובריםעגלת הקניות חשבון קניית השובריםהחשבון שלי יצירת קשר בנוגע לשובריםצור קשר
התקשר להזמנת שוברים
החשבון שלי | כניסת עובדי חברה בהסדר

שוברי מתנה לקידום מכירות

שוברים

שימוש בתמריצים לקידום מכירות הפך בשנים האחרונות לנפוץ מאד בקרב עסקים קטינים, בינוניים וגדולים. שוברי מתנה לעובדים ושוברי מתנה ללקוחות הוכחו כפתרון קידום מכירות אפקטיבי ביותר ולכן גם חברות ידועות מאד משתמשות בשוברים.

יתרונות השימוש בתמריצים לקידום מכירות

 • אפקט של האצה
  במצב עניינים בו קיים עודף היצע, תחרות והרבה אלטרנטיבות – אין די בהעברת המסר שמבטא המוצר. יש הכרח להשתמש בכלים נוספים מחוללי התעניינות ואלו יקלו על הנגישות לתודעת הצרכן. תמריצים כגון שוברי מתנה לקידום מכירות יוצרים אפקט של האצה שיווקית בפעילות העסק.
 • גשר תודעתי
  שימוש בתמריצים ומתנות גורם לכך שהתעניינות חלק מן הלקוחות במוצר תתעורר רק בזכות התמריץ ובכך מהווים גשר לתודעת הצרכן.
 • יותר סגירות
  שימוש בתמריצים מגדיל את כושר המיקוח והאופציות לסגירת עסקה יגדלו.
 • מגע עם לקוחות פוטנציאליים
  התמריץ מסייע לעסק גם ביחס למי שלא מעוניין בסיכומו של דבר במתנה. די בהתעניינות ששובר מתנה מעורר כדי שהעסק יגביר את חשיפתו בפני ציבור הלקוחות. עסק נזקק למקסימום המגעים האפשריים עם לקוחות על מנת לשפר את אופציות המכירה של מוצריו או שירותיו ולכן לקוח היוצר מגע מתוך התעניינות ראשונית בתמריץ, גם אם לא יהיה מעוניין בו בסיכומו של דבר, מאפשר לעסק מגע עם לקוח נוסף.
 • תמריץ כנגד הנחה
  שימוש בתמריץ עדיף על הנחה, יש לזכור כי הלקוח תמיד יבקש להוזיל את הקנייה ואולם תפקידנו כמנהלים הוא לא לפגום ברווחיות אלא להשפיע על הלקוח לבצע רכישה שמחירה זול יותר עבורנו מן ההנחה אשר לה הוא יצפה.
 • הנעת הלקוח
  תמריץ הנו כלי אידיאלי להכרעת עסקאות בשלב התלבטות הלקוח – תמיד ניתן להניעו לסגירה מיידית בזכות המבצע המתנהל כעת.
 • יתרות תחרותי
  שימוש בתמריץ לקידום מכירות מעניק לעסק יתרון על פני המתחרים ומביא להגדלת נפח השוק.

כללים בעת התאמת תמריצים לעסק

 1. התמריץ חייב להיות בעל ערך מוסף גבוה כך שמחירו לבית העסק יהיה נמוך בהרבה מתדמיתו בעיני הצרכן. בגישה זו העסק אינו שוחק את רווחיו אך מושך את תשומת ליבו של הלקוח. דוגמה מצוינת לתמריץ טוב הנה שוברי מתנה מסוגים שונים – שובר צימרים, שובר אירוח כפרי, חוברת הנחות לספא, שוברים למסעדות, שובר לחופשה במלון ועוד. יתרונם הגדול של שוברי המתנה מחירם הנמוך מול ההתלהבות שהם יוצרים. בנוסף על עסקה גדולה כדאי לתת שובר מתנה ללא תוספת תשלום מצד הלקוח. גם עלות שוברים אלו מגיע לעלות לעסק של עד 50% מהמחיר שהלקוח היה קונה באופן פרטי.
 2. לדוגמה עלות שובר לחופשה כפרית לשני לילות לזוג כולל ארוחת בוקר פחות מ 500 ₪ (ברכישה כמותית). מחיר חופשה באותם מקומות בהזמנה ישירה מול אתרי האירוח גבוה בהרבה (700-1200 ₪)
 3. התמריץ חייב להיות מתחום המעורר הנאה, כמו חופשות, נסיעות, מוצרי פנאי נופש וספורט וכיו"ב ולא מתחומים אפורים או מתחומי המוצרים שהלקוח ממילא רכש.
 4. לא ניתן להגיע לתמריץ שהינו אטרקטיבי בעיני כלל הלקוחות ועל כן ביחס לאותם לקוחות המביעים חוסר עניין בתמריץ המוצע יש לצייד את אנשי המכירות באופציות חלופיות כמו תמריץ חילופי או תנאי תשלום נוחים יותר כך שהלקוח לא ירגיש מקופח.
 5. בכל מבצע יש למנות בארגון ממונה על המבצע אשר יהיה בקיא בו.
 6. שימוש בתמריצים מתאימים יוצר התעניינות גדולה יותר ועל כן על העסק להגביר את מוכנותו במלאי, בכוח האדם ובערוצי התקשורת.

כתובת טרקבק | RSS תגובות

תגובות, שאלות ומשוב - אנחנו כאן לרשותכם:

תגיות: , , , , , ,
נושאים: שוברי אירוח כפרי,שוברי מתנה,שוברי ספא,שוברים,שוברים לבתי מלון,שוברים למסעדות,שוברים לצימרים,שוברים לקידום מכירות

אולי יעניין אותך גם:

 • יום גיבוש בצימר

  עסק טוב ומצליח הוא עסק של עובדים מסורים ומאוחדים שמתייחסים למקום העבודה כאל הבית השני שלהם. עובדים מסורים הם עובדים שמחים ומוערכים, המכבדים אחד את השני, את העסק ואת מנהלי המקום. כדי להעריך את עבודתם המסורה של העובדים שלכם, למה שלא תפנקו אותם ביום גיבוש כיפי במיוחד?

 • שוברי מתנה לווילות בצפון
  שוברי מתנה להשכרת וילות

  רכישת שובר המקנה הנחה בהשכרת וילה, פותחת דלת אל פינוק אמיתי, כאשר הפופולריות העצומה של השכרת וילות היא בעיקר בתחום הנופש, אך לא רק בו. וילות להשכרה משמשות כמקום נהדר למגוון של חוויות אחרות שישאירו טעם של עוד בהתאמה לקהל רחב של אנשים. בצפון הארץ קיימות וילות

 • שוברים לצימרים ייחודיים
  שובר הנחה לבילוי בצימרים ייחודיים

  המחשבה הראשונה העולה בראש כאשר שומעים את המילה "צימר" היא בקתת עץ מבודדת בעיצובים כפריים לחופשה מרגיעה ונעימה בטבע. שינויים רבים חלים גם על ענף הצימרים המתפתח ומתחדש בהתאם לטרנדים ולאופנה. מתחמי הצימרים הופכים להיות מודרניים יותר ובעזרת שוברים לצימרים ניתן לראות את השילוב המופלא של

 • שובר מתנה לעובד מצטיין
  שוברי הנחה לעובדים מצטיינים

  מעסיקים רבים נוטים להעניק שוברי מתנה לעובדים בימים מיוחדים כמו ימי הולדת וחגים. אך, קיימות עוד מספר אפשרויות להבעת הערכה בקרב צוות העובדים כמו ימי גיבוש, ארגון מסיבה מאוגדת תחת קונספט אחיד והענקת שוברי מתנה לעובדים מצטיינים.

  אלמנט של הוכרת תודה בחברה, עסק או

 • שובר אירוח במלון "ארץ צאלים"
  שוברים למלון "ארץ צאלים"

  אזור הנגב הצפוני הפך בעת האחרונה למקור משיכה תיירותית נרחב. אזור זה מציע שפע של אפשרויות בילוי זוגיות ומשפחתיות עם שילוב אטרקציות מרובות כגון סופי שבוע של גבינות ויין, מופעי מוזיקה, סדנאות, הרצאות סופרים ועוד. באמצעות שוברים לאירוח כפרי תוכלו ליהנות מאירוח מפנק ומיוחד במינו במלון

שוברים ושוברי מתנה - מתנות לעובדים לימי הולדת או לחג, שוברים לקידום מכירות: לנופש, בתי מלון, חופשות, אירוח כפרי, צימרים, בקתות עץ, ספא, ארוחות במסעדות, אטרקציות, שוברים משולבים ועוד. שוברי הטבה, קופונים ותלושים – מתחום הבילוי והפנאי על פי דרישת הלקוח – מתאים במיוחד למבצעי קידום מכירות.
שוברים | תקנון | מדיניות פרטיות      © כל הזכויות שמורות לשווק אלון, ת.ד 22 קניון חוצות אלונים 3657701. טלפון: 04-655-9950, פקס: 04-6468779. | קידום בגוגל - SEPrism.com
css.php
0.000 שוברים