שובריםשוברים קניית שובריםעגלת הקניות חשבון קניית השובריםהחשבון שלי יצירת קשר בנוגע לשובריםצור קשר
התקשר להזמנת שוברים
החשבון שלי | כניסת עובדי חברה בהסדר

יום גיבוש לעובדים

שוברים

ימי גיבוש וכייף לעובדיםהנה עובדה מעניינת עבורכם – האם ידעתם שבמהלך שנה שלמה ישנם בממוצע 240 ימי עבודה?

מתוך שנה שמכילה 365 ימים החסרנו את השבתות והחגים השונים והתקבל מספר הימים המדהים שבו אנו נמצאים במקום העבודה במשך זמן לא מבוטל של שעות בכל יום. מתוך הידיעה הזו קם הצורך להפגת מתחים ולחצים המצטברים במהלך השנה. אחת הדרכים לכך היא קיומם של ימי גיבוש לעובדים.

ימי גיבוש לעובדים נחשבים כימי כייף והפכו מזמן לחלק בלתי נפרד מהשגרה בקרב חברות רבות. ימי הגיבוש לא באים רק כפרס על סיום פרויקט מסוים או הצלחה במשימה. אלו הם ימים קבועים במהלך השנה שיתרונותיהם עצומים.

היתרונות בקיום יום גיבוש

 • בקיומם של ימי גיבוש ישנה הרגשה של הערכה ופרגון מצד העובדים בחברה ודבר זה מביא לנאמנות גבוהה.
 • יום גיבוש הוא יום של בילוי, יום של התאווררות והנאה טוטאלית הן לעובדי החברה והן לצוות המנהלים.
 • ימי גיבוש גורמים לאגירת כוחות ומעניקים משב רוח רענן לעובדי החברה באמצעות קטיעת רצף העבודה השגרתי.
 • השקעה בעובדי החברה תניב תוצאות עתידיות טובות יותר ותביא לרווחים גדולים יותר במקום העבודה.
 • ימי גיבוש משפרים את התקשורת שבין העובדים למנהלים ויוצרים שטח שבו כולם שווים וחווים את אותה החוויה ביחד.

הכנה מראש ליום גיבוש

ישנם אינספור רעיונות לארגון ימי גיבוש לעובדים, אבל צריך לחשוב היטב ולתכנן מראש את האירועים הללו על-מנת לייצור יום שכולו ריגוש, הנאה וגיבוש.

אם כן, מה צריך לקחת בחשבון כאשר מקיימים יום גיבוש?

 1. מידע הוא דבר חיוני להצלחה. כמה אנשים ישתתפו ביום הגיבוש? בני כמה הם? מהי חלוקת המגדר בין המשתתפים? האם זהו יום גיבוש מחלקתי / משרדי או שמא כל החברה משתתפת? האם ישנה אפשרות לשיתוף בני/בנות הזוג של העובדים בחברה? על-ידי העברת סקר קצר בקרב העובדים תוכלו לקבל תמונה ברורה יותר לגבי אופי יום הגיבוש.
 2. מטרה מוגדרת מראש ליום הגיבוש תמנע כאבי ראש עתידיים. האם יום הגיבוש בא כיום מנוחה והפגת לחצים? האם יש צורך בגיבוש חברתי כדי לאחד את העובדים ולגרום להם להכיר טוב יותר אחד את השני? שילוב בין המטרות הללו יביא לתוצאות טובות יותר בקרב הכלל.
 3. תקצוב נכון הוא חלק נפרד מקיום של יום גיבוש נפלא. ימי גיבוש, בדרך-כלל, כוללים יותר מאטרקציה אחת וחולשים על יום שלם. זהו יום שבו צריך לקחת בחשבון הסעות, ארוחות במסעדות, צ'ופרים שונים וכמובן ביקור באטרקציות מהנות ברחבי הארץ. שוברי בילוי ופנאי יוזילו עבורכם באופן משמעותי את ההוצאות הצפויות ויאפשרו לכם להישאר בתקציב הנכון.
 4. מתי רוצים לקיים את ימי הגיבוש? באיזו תקופה בשנה כדאי לקיימם? למרות שכיום ניתן לקיים ימי גיבוש בכל זמן ועת במהלך השנה, יש צורך לחשוב ולתכנן מהו הזמן האופטימאלי ולשנות רעיונות בהתאם. כדאי לחשוב גם מתי מקיימים את ימי הגיבוש עצמם. הימים הללו יכולים להתרחש במהלך שעות העבודה, לאחר סיום היום או אפילו בסופי שבוע.

יש כרגע בידכם את המידע הדרוש להפקת אירוע מגבש, משחרר ומאחד. חבילות מסודרות של ימי כייף וגיבוש יקלו עליכם רבות ויכללו בתוכם מגוון רחב של אפשרויות לבילוי.

כתובת טרקבק | RSS תגובות

תגובות, שאלות ומשוב - אנחנו כאן לרשותכם:

תגיות: , , , , , , , ,
נושאים: מתנות לעובדים,שוברי מתנה,שוברים

אולי יעניין אותך גם:

 • יום גיבוש בצימר

  עסק טוב ומצליח הוא עסק של עובדים מסורים ומאוחדים שמתייחסים למקום העבודה כאל הבית השני שלהם. עובדים מסורים הם עובדים שמחים ומוערכים, המכבדים אחד את השני, את העסק ואת מנהלי המקום. כדי להעריך את עבודתם המסורה של העובדים שלכם, למה שלא תפנקו אותם ביום גיבוש כיפי במיוחד?

 • שוברי מתנה לווילות בצפון
  שוברי מתנה להשכרת וילות

  רכישת שובר המקנה הנחה בהשכרת וילה, פותחת דלת אל פינוק אמיתי, כאשר הפופולריות העצומה של השכרת וילות היא בעיקר בתחום הנופש, אך לא רק בו. וילות להשכרה משמשות כמקום נהדר למגוון של חוויות אחרות שישאירו טעם של עוד בהתאמה לקהל רחב של אנשים. בצפון הארץ קיימות וילות

 • שוברים לצימרים ייחודיים
  שובר הנחה לבילוי בצימרים ייחודיים

  המחשבה הראשונה העולה בראש כאשר שומעים את המילה "צימר" היא בקתת עץ מבודדת בעיצובים כפריים לחופשה מרגיעה ונעימה בטבע. שינויים רבים חלים גם על ענף הצימרים המתפתח ומתחדש בהתאם לטרנדים ולאופנה. מתחמי הצימרים הופכים להיות מודרניים יותר ובעזרת שוברים לצימרים ניתן לראות את השילוב המופלא של

 • שובר מתנה לעובד מצטיין
  שוברי הנחה לעובדים מצטיינים

  מעסיקים רבים נוטים להעניק שוברי מתנה לעובדים בימים מיוחדים כמו ימי הולדת וחגים. אך, קיימות עוד מספר אפשרויות להבעת הערכה בקרב צוות העובדים כמו ימי גיבוש, ארגון מסיבה מאוגדת תחת קונספט אחיד והענקת שוברי מתנה לעובדים מצטיינים.

  אלמנט של הוכרת תודה בחברה, עסק או

 • שובר אירוח במלון "ארץ צאלים"
  שוברים למלון "ארץ צאלים"

  אזור הנגב הצפוני הפך בעת האחרונה למקור משיכה תיירותית נרחב. אזור זה מציע שפע של אפשרויות בילוי זוגיות ומשפחתיות עם שילוב אטרקציות מרובות כגון סופי שבוע של גבינות ויין, מופעי מוזיקה, סדנאות, הרצאות סופרים ועוד. באמצעות שוברים לאירוח כפרי תוכלו ליהנות מאירוח מפנק ומיוחד במינו במלון

שוברים ושוברי מתנה - מתנות לעובדים לימי הולדת או לחג, שוברים לקידום מכירות: לנופש, בתי מלון, חופשות, אירוח כפרי, צימרים, בקתות עץ, ספא, ארוחות במסעדות, אטרקציות, שוברים משולבים ועוד. שוברי הטבה, קופונים ותלושים – מתחום הבילוי והפנאי על פי דרישת הלקוח – מתאים במיוחד למבצעי קידום מכירות.
שוברים | תקנון | מדיניות פרטיות      © כל הזכויות שמורות לשווק אלון, ת.ד 22 קניון חוצות אלונים 3657701. טלפון: 04-655-9950, פקס: 04-6468779. | קידום בגוגל - SEPrism.com
css.php
0.000 שוברים