שובריםשוברים קניית שובריםעגלת הקניות חשבון קניית השובריםהחשבון שלי יצירת קשר בנוגע לשובריםצור קשר
התקשר להזמנת שוברים
החשבון שלי | כניסת עובדי חברה בהסדר

שוברים – שימוש חכם להגברת המכירות

שוברים

כיצד להשתמש בשוברים ללקוחות באופן הנכון ביותר – באופן שיגביר את המכירות ויחזיר את ההשקעה שבעתיים

שוברים למסעדות - סופר דינר

בעידן שבו יש שימוש מסיבי בשוברים, הנחות ומבצעים, בעלי עסקים עומדים בפני פיתוי תמידי להציע מבצעים במטרה למשוך לקוחות. השאלה המידית שבעל העסק שואל את עצמו, היא האם מבחינה פיננסית השימוש בשוברים אכן כדאי לבעל עסק קטן. התשובה: כדי שבעל העסק יוכל לתעל את שוברי המתנה בדרך שתקדם את העסק שלו ותביא לו רווח ולא נזק, חשוב שיחליט עבור אילו מוצרים הוא נותן את ההטבה ומעניק את השוברים. בהמשך חשוב שהשוברים יינתנו בהתאם לאסטרטגיה אותה הוא קבע: עבור המוצרים שאותם הוא רוצה לקדם ולא עבור על כל מכירה אחרת, אלא אם כן מראש החליט שההטבה תינתן על כל מכירה.

השובר הנכון למכירה

יש כמה דרכים שבהן יכול בעל העסק הקטן לנהל את סוג והיקף מבצעי השוברים. אפשר לבחור את סוג השובר המתאים לפי גודל המכירה. למשל שוברים של 1+1 אפשר להעניק עבור מכירות קטנות יחסית ושוברים לצימרים לתת עבור מכירות גדולות יותר.

את השוברים אפשר להעניק עבור קניית שני מוצרים ויותר, או אם אופי העסק הוא כזה שלא סביר שאנשים יהיו זקוקים לשני מוצרים או יותר, אז מוטב לערוך מבצעים שפירושם הורדה במחיר ולתת את השוברים כתמריץ אחרון.

הגבלת מבצע השוברים

כמו כן, יש לבדוק באיזו דרך כדאי להגביל את הענקת השוברים – לעונה מסוימת, לשעות וימים מסוימים בשבוע או למספר מסוים של לקוחות. אין טעם להציע שוברים ביום או בעונה שבה העסק מפוצץ מלקוחות וכל ההזמנות מלאות. יש להביא בחשבון תקופות עמוסות ותקופות חלשות.

עיקרון חשוב הוא לא להציע הצעות שהעסק שלכם לא יוכל לעמוד בהן. עסק קטן יכול לספק כמות מסוימת של הזמנות ולטפל במספר מסוים של לקוחות. מצב שבו אנשים יגיעו כדי לקבל מוצר שהובטח להם בפרסום והעסק לא יכיל את התנועה ולא יוכל לספק להם אותו, הוא מצב הרסני שמבריח לקוחות חדשים וותיקים ומוציא שם רע לעסק. גם הפרסום צריך להיות מבוקר ובמידה הנכונה, לא בלתי-פוסק ולא אגרסיבי מדי.

בחירת השוברים המתאימים לעסק דורשת הערכה נכונה, במיוחד הערכה נכונה של כלל המוצרים אותם חשוב לקדם, ובחירת השובר המתאים לפי הרווח הצפוי בכל מוצר ומוצר. הדבר דורש מבעל עסק מודעות רבה לפרטי ההתנהלות של העסק שלו.

כתובת טרקבק | RSS תגובות

תגובות, שאלות ומשוב - אנחנו כאן לרשותכם:

תגיות: , , , , ,
נושאים: שוברי אירוח כפרי,שוברי מתנה,שוברים,שוברים לאטרקציות,שוברים לארוחת בוקר

אולי יעניין אותך גם:

 • יום גיבוש בצימר

  עסק טוב ומצליח הוא עסק של עובדים מסורים ומאוחדים שמתייחסים למקום העבודה כאל הבית השני שלהם. עובדים מסורים הם עובדים שמחים ומוערכים, המכבדים אחד את השני, את העסק ואת מנהלי המקום. כדי להעריך את עבודתם המסורה של העובדים שלכם, למה שלא תפנקו אותם ביום גיבוש כיפי במיוחד?

 • שוברי מתנה לווילות בצפון
  שוברי מתנה להשכרת וילות

  רכישת שובר המקנה הנחה בהשכרת וילה, פותחת דלת אל פינוק אמיתי, כאשר הפופולריות העצומה של השכרת וילות היא בעיקר בתחום הנופש, אך לא רק בו. וילות להשכרה משמשות כמקום נהדר למגוון של חוויות אחרות שישאירו טעם של עוד בהתאמה לקהל רחב של אנשים. בצפון הארץ קיימות וילות

 • שוברים לצימרים ייחודיים
  שובר הנחה לבילוי בצימרים ייחודיים

  המחשבה הראשונה העולה בראש כאשר שומעים את המילה "צימר" היא בקתת עץ מבודדת בעיצובים כפריים לחופשה מרגיעה ונעימה בטבע. שינויים רבים חלים גם על ענף הצימרים המתפתח ומתחדש בהתאם לטרנדים ולאופנה. מתחמי הצימרים הופכים להיות מודרניים יותר ובעזרת שוברים לצימרים ניתן לראות את השילוב המופלא של

 • שובר מתנה לעובד מצטיין
  שוברי הנחה לעובדים מצטיינים

  מעסיקים רבים נוטים להעניק שוברי מתנה לעובדים בימים מיוחדים כמו ימי הולדת וחגים. אך, קיימות עוד מספר אפשרויות להבעת הערכה בקרב צוות העובדים כמו ימי גיבוש, ארגון מסיבה מאוגדת תחת קונספט אחיד והענקת שוברי מתנה לעובדים מצטיינים.

  אלמנט של הוכרת תודה בחברה, עסק או

 • שובר אירוח במלון "ארץ צאלים"
  שוברים למלון "ארץ צאלים"

  אזור הנגב הצפוני הפך בעת האחרונה למקור משיכה תיירותית נרחב. אזור זה מציע שפע של אפשרויות בילוי זוגיות ומשפחתיות עם שילוב אטרקציות מרובות כגון סופי שבוע של גבינות ויין, מופעי מוזיקה, סדנאות, הרצאות סופרים ועוד. באמצעות שוברים לאירוח כפרי תוכלו ליהנות מאירוח מפנק ומיוחד במינו במלון

שוברים ושוברי מתנה - מתנות לעובדים לימי הולדת או לחג, שוברים לקידום מכירות: לנופש, בתי מלון, חופשות, אירוח כפרי, צימרים, בקתות עץ, ספא, ארוחות במסעדות, אטרקציות, שוברים משולבים ועוד. שוברי הטבה, קופונים ותלושים – מתחום הבילוי והפנאי על פי דרישת הלקוח – מתאים במיוחד למבצעי קידום מכירות.
שוברים | תקנון | מדיניות פרטיות      © כל הזכויות שמורות לשווק אלון, ת.ד 22 קניון חוצות אלונים 3657701. טלפון: 04-655-9950, פקס: 04-6468779. | קידום בגוגל - SEPrism.com
css.php
0.000 שוברים